MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 6798014
*
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:43:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 17:03:48
1
300 kr
28/1 21:01:41
2
350 kr
29/1 05:59:22
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:59
-
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:45
-
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:47
-
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:22
-
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:30
*
Vägghylla
Läs mer om 50-tal
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 17:03:48 | 1 | 300 kr |
28/1 21:01:41 | 2 | 350 kr |
29/1 05:59:22 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:59 -
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:45 -
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:47 -
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:22 -
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:30